درباره ما

بدون شک امتحانات نهایی یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌ساز‌ترین آزمون‌هایی هستند که باید در دوران دبیرستان در آن‌ها شرکت کنیم؛ اما چرا سؤالات نهایی سال‌های گذشته می‌توانند مرجع خوبی برای مطالعه این نوع آزمون‌ها باشند؟

  1. به‌طور کامل با نحوه طراحی سؤالات آشنا می‌شوید.
  2. با بررسی آزمون‌های سال‌های مختلف، با بارم‌بندی دقیق مربوط به مباحث درسی خود آشنا می‌شوید.
  3. مباحث پرتکرار را پیدا کرده و می‌توانید روی آن‌ها حساب ویژه‌ای باز کنید.
  4. به نمونه سؤال‌های استانداردی برای به چالش کشیدن دانسته‌های خود دست پیدا می‌کنید.
  5. با پیدا کردن مباحثی که بارم بالایی دارند،‌ می‌توانید برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای مطالعه خود داشته باشید.
  6. مباحثی که در آن‌ها دچار ضعف هستید را پیدا خواهید کرد.
  7. می‌توانید از نمونه سؤالات نهایی به‌عنوان یک آزمون آزمایشی استفاده کنید و مدیریت زمان خود را به چالش بکشید.

ما «مجموعه نهایی دات کام» را در سال ۱۴۰۰، در راستای خدمت‌رسانی کامل به شما دانش‌آموزان عزیز راه‌اندازی کرده‌ایم. در این مجموعه، به‌روزترین آرشیو نمونه سؤالات امتحانات نهایی را گردآوری کرده و هدفمان را بر دسترسی آسان و بی‌دردسر شما به این آزمون‌ها قرار داده‌ایم.

ما در سایت نهایی دات کام، مجموعه کاملی از نمونه سؤالات امتحانات نهایی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را در رشته‌های علوم‌تجربی، علوم‌انسانی و ریاضی گردآوری کرده‌ایم. شما می‌توانید تنها با چند کلیک ساده، به تمامی آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

اما هدف از راه‌اندازی این مجموعه چه بوده است؟

ما تمامی فعالیت‌های خود را براساس اهداف زیر برنامه‌ریزی می‌کنیم:

دسترسی آسان

در این مجموعه، سؤالات نهایی رشته‌های مختلف (در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم) را برای دسترسی آسان شما کاربران عزیز، به‌صورت یک آرشیو کامل جمع‌آوری کرده‌ایم.

دانلود رایگان

ما برخلاف بسیاری از سایت‌ها و مجموعه‌های دیگر، هیچ هزینه‌ای بابت در اختیار گذاشتن آزمون‌ها از شما دریافت نخواهیم کرد. دانلود سؤالات تمامی رشته‌ها در پایه‌های مختلف کاملاً رایگان خواهد بود.

به‌روز هستیم

به‌روز بودن یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های تیم نهایی دات کام است. تنها چند ساعت پس از پایان آزمون، سؤالات به‌صورت کامل در آرشیو سایت قرار می‌گیرند و می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید.

پاسخنامه‌های تشریحی را در اختیارتان قرار خواهیم داد

پاسخنامه‌های تشریحی نوعی درسنامه خلاصه محسوب می‌شوند که می‌توانید از آن‌ها برای مرور سریع استفاده کنید. ما در مجموعه نهایی دات کام، پاسخنامه تشریحی تمامی آزمون‌ها را قرار می‌دهیم تا بتوانید به پاسخ دقیق سؤالات دست پیدا کنید.

ما فقط به ارائه سؤالات اکتفا نمی‌کنیم!

شما می‌توانید بارم‌بندی دقیق بسیاری از درس‌های امتحانات نهایی مقاطع مختلف را در سایت مشاهده کرده و با توجه به آن‌ها، نسبت‌به یک برنامه‌ریزی جامع اقدام کنید.

دسترسی آسان سایت

ما سایت نهایی دات کام را به‌گونه‌ای طراحی کرده‌ایم که بتوانید در کمترین زمان ممکن، به محتوای موردنظر خود دست پیدا کنید. کافی است به مطالعه تیترهای موجود در صفحه بپردازید یا از منوی بالای صفحه نسبت‌به انتخاب درس یا بارم‌بندی مدنظر خود اقدام کنید.

ما در مجموعه نهایی دات کام، کامل‌ترین محتوا را به بهترین شکل ممکن در اختیارتان قرار خواهیم داد.

دکمه بازگشت به بالا